חיפוש

שילובים - איך עושים את זה נכון ?

אחת השאלות ששואלים אותי הכי הרבה זה איך עושים את זה נכון ? מה שמים עם מה? מה עובד עם מה? בדיוק בשביל זה, ריכזתי לכם כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך.


1. באופן כללי - הכל עובד עם הכל.

בגלל שהצבעוניות של כולם דומה לא משנה מה תשים עם מה, זה יעבוד. מה שכן, צריך לראות שלא עושים את זה עמוס מדיי ושיש הרמוניה ובלאנס נכון בין הכתמים והקווים.


2. מפה אני מגיעה לטיפ השני שלי - יש לנו שני סוגי פוסטרים בקולקציה. העמוסים (כמו ההרים, הזריחה, הפסים), ואת הנקיים. אם לקחתם פוסטר שהוא מהעמוסים, אז אולי כדאי לשים לידו אחד נקי . זה נותן לו קונטרה, וגורם לחלל שלנו להיות הרמוני יותר ולא עמוס מדיי.


3. כמובן - שיש יוצאים מן הכלל. ולפעמים זה גם עובד. כמו בתמונה למטה.

4. לגביי גדלים - השאלה שחוזרת על עצמה הכי הרבה. מה כדאי לקחת ? את אותו גודל או שילוב של כמה גדלים ? אז ברור שאין תשובה אחת גם פה, אבל זה תלוי במראה שאתם מחפשים. אם באלכם את הסגנון הנקי והקלאסי, הייתי לוקחת 3 באותו גודל, ואם אתם מאלה שאוהבים את המשחק, השינוי. ולתת לחלל מראה צעיר יותר, אז הייתי לוקחת כמה גדלים. אפילו משלבת בין כל הגדלים, גם עם הגלויות.


5. כמובן שיש יוצא מן הכלל.

כמו בתמונה פה למטה, קלאסי, נקי, ובגדלים שונים.

6. נקודה אחרונה, אחד הדברים שהיו לי הכי חשובים שכל הפוסטרים יעבדו ביחד, אבל גם שכל אחד יהיה מספיק משמעותי ויעמוד בפני עצמו.

אז אם יש לכם פינה שפשוט חסר בה צבע, זה הזמן להוסיף אליה פוסטר שאתם אוהבים, ולתת לה אור אחר.


דבר אחרון,

תכלס, אין חוקים בדברים האלה. תבחרו את מה שאתם אוהבים, איך שאתם אוהבים, זה כבר יעבוד לכם ביחד.

פה לכל השאלות שלכם,

כל אהבתי,

שיראל.


170 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מה הערך המוסף שלך ?

השוק מוצף באנשים שפותחים עסקים כי זה נראה נוצץ ואף פעם לא עשו בירור ושאלו את השאלות הנכונות. לא פותחים סתם עסק. לפני שאת מתחילה לרוץ את צריכה לשאול את עצמך, מה מיוחד בך שאין באחרים ? לא מתוך מקום שמק