top of page

מה הערך המוסף שלך ?

השוק מוצף באנשים שפותחים עסקים כי זה נראה נוצץ ואף פעם לא עשו בירור ושאלו את השאלות הנכונות.

לא פותחים סתם עסק.

לפני שאת מתחילה לרוץ את צריכה לשאול את עצמך, מה מיוחד בך שאין באחרים ? לא מתוך מקום שמקטין אותך כי זאת יכולה להיות מחשבה מלחיצה, אלא ממקום שמעצים אותך :

לחשוב מה הבשורה שלך בעולם. יש כל כך הרבה מהכל,

למה דווקא את ?

זאת השאלה שצריכה להוביל אותך.

למה שיגיעו דווקא אליך, לא בתור שאלה משתקת ופחד, אלא מגדילה, איך את נהיית הגרסה הכי טובה של עצמך? קודם כל לשאול למה.

מכירה את המשפט ״מי שיש לו למה שלמענו יחיה, יוכל לשאת כמעט כל איך״? אז בדיוק זה.

למה את פותחת את העסק שלך ? מה היעד שלך ? מה המטרות והחזון שלך ? ברגע שיהיה לך ברור לאן את רוצה להגיע והלמה יהיה בהיר כמו שמש, תוכלי לשאת את כל התנודות האינסופיות של העסק. ויש הרבה.

* ממליצה לך גם לקרוא את הספר ״ להתחיל עם למה״ של סיימון סינק הוא מסביר את הרעיון הזה קצת יותר רחב, ואם בא לך משהו יותר רעיוני, אז ״אדם מחפש משמעות״ של ויקטור פרנקל מסביר איך הוא שרד שואה שלימה כי היה לו למה משמעותי מספיק.


אל תנסי להיות כמו אף אחד אחר,

תנסי להבין ולזקק מה האור שלך ואותו להביא עם הבשורה שלך.

כשאנחנו מדברים ככה, זה נשמע גדול ומנותק, מה קשור האור שלי לעסק של מטפחות / תכשיטים / שירות שאני רוצה להביא ? אבל שם זה בדיוק מתבטא, איך את מביאה את עצמך דווקא במקום שיש עוד הרבה כמוך. האור הייחודי שלך יכול להתבטא בשפה שאת מביאה איתך, העמוד אינסטגרם שלך, או אפילו הגלויה שמצורפת להזמנה. זה לא חייב להיות גדול מדיי, אבל את צריכה להבין, מה את רוצה להביא אחרת ?


תנסי לחשוב על עסקים שאת מכירה, בייחוד ברשתות החברתיות, אבל לא רק.איזה עסקים מרשימים אותך ? ולמה ? התשובות של כולם יובילו אותך לייחודיות, מיתוג נכון ושפה מרשימה. העסקים שמושכים את העין ומצליחים להיות גדולים הם עסקים שעובדים על הדיוק של המטרה שלהם כל הזמן. חזון מול העיניים.


תנסי למצוא איך את עושה את זה הכי נכון לך.

לעצום עיניים ולנסות להבין איך הלב המיוחד שלך פועם. אין תשובות אצל מישהו אחר, רק אצלך, כמה שפחות רעשי רקע.

אם תצליחי לדייק את עצמך למה שמתאים לך ומיוחד רק בך, תצליחי לחדש באמת ולהביא את הערך המוסף שלך.

כל הזמן להיות עם היד על הדופק, איך את נראית ? האם את עדיין שומרת על הייחודיות שאת רוצה ?


אם את שואלת אותי, תשימי את הלמה שלך, המטרה שלך, כל הזמן מול העיניים, וככה לא תאבדי אותה בדרך, אצלי זה מחובר ליומן, בעמוד הבראשון שאני פותחת כל יום, הערך המוסף שלי הוא מה שמוביל אותי, בהחלטות, במשימות ואפילו במה שעולה לאינסטגרם.


זהו עד לפה.

מקווה שזה היה לך מועיל. תזכרי שבסוף הכל עניין של דיוק, את והמטרות שלך יכולות להשתנות עם העסק שלך, והרבה פעמים זה דבר שלוקח זמן, להבין מה בדיוק את רוצה להביא, זה בסדר, וזה חשוב לדעת את זה,

העיקר שתמיד תזכרי שאת צריכה שתהיה לך מטרה קצת יותר גדולה מלמכור.

מאמינה בך מאד ופה לכל שאלה, שיראל.

530 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

שיווק | מה הסיפור שאני רוצה לספר ?

עסק שלא משקיע בשיווק הוא עסק שלא יצליח להתקדם ולגדול. זה תורה שלימה ואפשר לדבר עליה ימים ולילות, אבל ננסה לגעת על קצה המזלג ברשתות חברתיות ואם אני מביא את עצמי לפרונט או לא. יש 2 משפטי מפתח שצריכים לה

בואו נדבר על פרפקיוניזם.

הרבה שנים התנהלתי בעולם במחשבה שהכל צריך להיות מדוייק ושלם. כל דבר שעשיתי ויצא תחת ידיי לקח לי המון זמן כי משהו לא ישב לי בדיוק. זה יכול להיות מילה בפוסט, צבעוניות של מיתוג או מדבקה שסוגרת את האריזה.

לדעת לבקש עזרה.

היוש, ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי, והיום, אנחנו הולכים לדבר על - להבין במה אני פחות טוב. זה נשמע לא מהותי, ואולי קצת שולי לרגעים אבל אני פה כדי להסביר כמה זה חשוב. דמיינו סיטואציה רגע, אם יש לכם כבר ע

Comments


bottom of page